Включення персиків в повсякденний раціон може мати ряд маловідомих позитивних властивостей для здоров’я. Медики пояснили, які переваги даний фрукт забезпечує при його вживанні.

У складі персика міститься безліч корисних речовин, це в тому числі різні вітаміни, включаючи A, B1, B6 і E. Крім того, фрукт багатий магнієм, фолієвою кислотою, фосфором, кальцієм, міддю і т.д.

Продукт може похвалитися наявністю фенольних та інших сполук, відомих своїми протираковими властивостями. Одне з досліджень показало, що персик може допомогти знизити ризик розвитку ряду видів онкології, в тому числі зачіпають легені, молочну залозу і товсту кишку.

Читайте також:  Симптоми дефіциту заліза у жінок: 10 ознак, які має знати кожна

Не менш значимий ефект фрукт надає і на серце. Співробітники Каліфорнійського університету з’ясували, що містяться в шкірці і м’якоті персиків Клінгстоун фенольні сполуки допомагають у підтримці нормального рівня “хорошого» і “поганого” холестерину. Таким чином можна скоротити ризик розвитку недуг, що зачіпають серцево-судинну систему.

За рахунок персиків можна очистити печінку і нирки від токсинів. Через вміст цинку фрукт здатний похвалитися омолоджуючий ефект. На думку експертів, подібні продукти сприяють виробленню антитіл і запобігають пошкодженню клітин, спровоковане вільними радикалами.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News