Зміна клімату – неминучість. І, мабуть, найбільше від цього постраждають мешканці віддалених районів. Як показало шестимісячне дослідження австралійських експертів, вони частіше будуть зіштовхуватися з тропічними захворюваннями, психічними відхиленнями і хронічними недугами.

Отже, підвищення температури однозначно відіб’ється на здоров’ї жителів Центральної Австралії, Кейп-Йорка в Квінсленді, і Кімберлі в Західній Австралії. До 2100 року тут температура може піднятися на 7 градусів. Доктор Джейн Еддісон підкреслює: жителі цих регіонів опиняться в невигідному становищі з економічної точки зору, що не дозволить їм адаптуватися.

На її думку, необхідно продумувати стратегії розвитку економіки та охорони здоров’я в залежності від регіону і ступеня його віддаленості. Зокрема, погані умови життя відразу відіб’ються на обличчях із серцево-респіраторними захворюваннями. Їх стан точно погіршиться. Більше того, активізуються віруси, що переносяться москітами. Вони розширять ареали свого проживання. Зокрема, це стосується лихоманки Денге.

Читайте також:  П'ять продуктів, які допоможуть швидше схуднути після 40 років