Співробітники популярних салонів краси США розповіли, як часто потрібно мити волосся, щоб вони залишалися здоровими.

Фахівці вважають, що мити голову потрібно не більше двох або трьох разів на тиждень. Якщо робити це частіше, можна серйозно пошкодити волосся.

– Щоденне миття може прибрати з голови природний жир. Через це шкіра стає сухою, а волосся сильно ламається, – розповідає візажист Джуліан Фарел.

Якщо волосся і так ламкі, то їх потрібно мити ще рідше. Якщо вони пошкоджені через те, що Ви часто робите укладку, то доведеться мити волосся не частіше двох разів на тиждень. Потрібно обов’язково використовувати спеціальні засоби для зміцнення і відновлення пошкодженого волосся.

– Кожен день голову не потрібно, тільки якщо, звичайно, ви не проходили біля якоїсь будови, звідки летів пил або не позаймалися гарненько в спорт-залі, – розповів візажист з мережі популярних салонів Скотт Міллер.

Крім того, експерти зазначили, що довше зберігати волосся чистими і охайними допомагають сухі шампуні і шовкові наволочки. Ще важливо дотримуватися одного правила – не треба мити голову гарячою водою! В цьому випадку шкіра голови буде жиріти швидше і волосся стануть брудними. Прохолодна вода дозволить голову ефективно вимити і закрити кутикулу на волоссі, через що вони будуть блискучими і красивими.