Цей розчинна кава може допомогти прискорити процес втрати зайвої ваги у три рази. Причому ефективність напою стверджують вчені.

Можливо, за смаком і дії ця ранкова кава буде трохи відрізнятися від звичної, яка допомагає нам проганяти сонливість. Але вибір даного напою, зробленого на основі зелених кавових зерен, може бути корисним для людей, що стежать за своєю фігурою. Нутріционісти стверджують, що зелена кава сприяє втраті зайвої ваги, оскільки він містить борються з жиром компоненти. Причому існують наукові докази ефективності зелених кавових зерен. Зокрема, згадується дослідження, яке показало, що даний напій допомагає людині худнути в три рази більше, ніж звичайну розчинну каву.

Читайте також:  Лікар назвав «невидимий» симптом смертельного раку, який можна прийняти за застуду

Екстракт зелених кавових зерен відноситься до числа натуральних стимуляторів, це менше перероблена версія кави, в якій менше кофеїну. Зате дані зерна багаті антиоксидантами і хлорогеновою кислотою. Ця кислота є основним інгредієнтом зелених кавових зерен, що забезпечує ефект схуднення. Саме це підтвердили норвезькі вчені більше 10 років тому, коли досліджували впливу екзотичного напою.

За 30 добровольцями із зайвою вагою спостерігали протягом 12 тижнів. Половина вживала звичайну каву, а друга половина – теж розчинна, але збагачений 200 мг екстракту зелених кавових зерен. В обох групах харчування не змінювалося, як і режим фізичних навантажень. Дослідження показало, що любителі зеленої кави схудли на 5,4 кг, в середньому, а вживали традиційну каву на 1,7 кг. Результати дослідження опублікували в The Journal of International Medical Research.

Читайте також:  У мережі поділилися простими способами підтримати психічне здоров'я

Джерело: МедікФорум