Зрозуміло, те, що людина вживає в їжу, обов’язково позначається на її здоров’ї. Для того, щоб організм залишався здоровим і його не торкнулися онкологічні захворювання, дуже важливо вживати корисну їжу.

Рак – хвороба 21 століття. Онкологічні захворювання можуть виникнути через цілий ряд факторів. Із зростанням злоякісних клітин допомагають боротися мінерали, вітаміни та природні антиоксиданти.

Броколі є джерелом вітамінів С і К – вони мають протираковими і антибактеріальними ефектами, захищають серцево – судинну систему і допомагають уникнути атеросклерозу. Часник містить в собі великі групи сірчаних сполук – це зупиняє ріст пухлин стравоходу, товстої кишки, сечового міхура та передміхурової залози. Крім того, часник володіє хімічними властивостями, які блокують шляхи поширення злоякісного процесу.

Помідори – джерела лікопіну і вітаміну С. Ці овочі також є антиоксидантами і усувають вільні радикали, покращують розумову і фізичну діяльність, знижуючи при цьому ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

У кукурудзі є ферулова кислота і бета-криптоксантин – дані елементи інгібують ріст ракових клітин. Крім того, кукурудза справляється з каменями в нирках, з запорами і добре впливає на роботу кишечника.