ГоловнаНовини Здоров'яЗеленський пообіцяв масштабні зміни в медицині: кого торкнуться

Зеленський пообіцяв масштабні зміни в медицині: кого торкнуться

Указ “Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави”, який підписав президент України Володимир Зеленський, передбачає ряд змін у регулюванні роботи медицини.

Володимир Зеленський

Текст документа був оприлюднений пресслужбою Офісу президента. До кінця поточного року Зеленський наказав уряду переглянути встановлені межі госпітальних округів, врегулювати процедуру закупівлі медичних послуг, встановити тарифи на них, а також запустити систему трансплантації органів.

До 31 січня 2020 року президент наказав забезпечити автономізацію роботи центрів екстреної медичної допомоги, впровадити електронну системи роботи оперативно-диспетчерських служб та впровадити сучасні підходи до підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників системи екстреної медичної допомоги.

Читайте також:  Ці 5 продуктів допоможуть поліпшити здоров'я серця

На 2020-й також запланована реформа в сфері медичного страхування. Так, до кінця наступного року Зеленський зажадав підвищити рівень доступності та якості надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги населенню та затвердити стратегію масового страхування.

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News