Забудькуватість постраждалої призвела до сумних наслідків.

В американському штаті Північна Кароліна стався інцидент, який напевно змусить задуматися всіх, хто носить контактні лінзи. Місцева мешканка якраз носила лінзи, а одного разу забула зняти з перед тим, як лягти спати. Те, як події розвиватимуться далі, вона уявити собі не могла.

На наступний день американка відчула, що з її очима щось не те. Жінка вирішила не затягувати і звернулася до лікарні, де лікар провів огляд. Фахівець виявив, що у потерпілої є маленька виразка на рогівці, яка була викликана зараженням бактеріями Pseudomonas. Через добу зараження поширився настільки, що американка втратила зір, зберігши лише сприйнятливість до світла. І тут вже було потрібно більш серйозне втручання медиків.

Тоді лікар вирішив оцінити масштаби зараження за допомогою спеціального барвника, який виділяє яскравим кольором уражені ділянки очі. Виявилося, що бактерії поширилися вже на всю рогівку і буквально пожирають її, залишаючи білу омертвілу тканину.

Окулісти встановили, що причиною події стали саме контактні лінзи, які вночі і заразили очі небезпечними бактеріями. В якості лікування американці були призначені антибіотики. Після закінчення їх курсу пацієнтці прописали стероїди.

Терапія допомогла американці повернути зір, але не повністю. За прогнозами фахівців, після закінчення лікування вона все одно буде бачити гірше, ніж раніше.