Хоча вісцеральний жир життєво важливий для нашого тіла, оскільки він захищає та ізолює органи, його надлишок може бути шкідливим. На відміну від підшкірного жиру, який можна знайти під шкірою, важко визначити, скільки у вас вісцерального жиру, оскільки він глибоко зберігається в животі.

Вісцеральний жир особливо небезпечний, тому що він відомий як активний жир і відіграє роль у нашій ендокринній системі, підвищуючи резистентність до інсуліну, наражаючи вас на ризик діабету, інсульту, серцевих нападів і раку. Хороша новина полягає в тому, що вісцеральний жир швидко змінюється за допомогою фізичних вправ та кількох змін у дієті.

Дієтолог поділилася своїм секретом, як контролювати розміри порцій.

“Погляньте на розмір своєї порції”, – сказала вона. «Будьте чесні у цьому. Використовуйте свій кулак як орієнтир: одна порція білка розміром з кулак, дві порції овочів чи салату та одна порція вуглеводів, таких як цільнозернова паста, коричневий рис чи бобові», – каже Пономарьова.

Лікар поділилася іншими порадами щодо дієти для боротьби з вісцеральним жиром.

«Вигнати» трансжири та солодкі напої

Вони зазвичай містяться у всіх ваших продуктах з високим вмістом жиру та смажених у фритюрі продуктах. Також виключіть сильно оброблені солодкі продукти та напої.

Тримайте свій кишечник здоровим

Їжте зелень, вона допомагає захистити вас від накопичення вісцерального жиру та зробити ваш кишечник здоровим. Приготуйте коктейль чи суп, якщо потрібно.

“Їжте ферментовані продукти – кімчі, квашену капусту або у складі таких напоїв, як чайний гриб. Ваш кишечник скаже вам спасибі”.