Вчені Південного медичного університету Гуанчжоу, Китай представили результати нового дослідження, пов’язаного з вивченням зниження ваги.

Вони встановили, що інтервальне голодування не можна вважати підходом, який призведе до більшого зниження ваги. Дослідники хотіли перевірити, як додаткові часові обмеження вплинуть на результати звичайної дієти, орієнтованої на зниження споживаних калорій. Загалом було обрано 139 дорослих, середня вага яких складала 88 кілограмів, а вік 32 роки.

Учасників розподілили на дві групи. Перша дотримувалась низькокалорійної дієти, що знижує щоденне споживання енергії на 25 %, а друга до цього зниження додавала інтервали голодування.

Другій групі дозволялося їсти в період з 8 до 16 години щодня. Обидві групи спілкувалися з тренерами зі здорового способу життя та дотримувалися дієти протягом 12 місяців.

Читайте також:  У чому користь прогулянок для ментального здоров'я

Результати показали, що за рік люди в обох групах втратили 7-10% вихідної маси тіла. У той час як перша група втратила в середньому 6,3 кг, група, яка дотримувалась інтервального харчування, втратила 8 кг.

І хоча різниця склала майже два кілограми, ця цифра не є статистично значущою. У учасників дослідження також покращився показник рівня цукру та жиру в крові, покращилася чутливість до інсуліну, але знову ж таки, без значних відмінностей між групами.

Джерело: DailyMail