Якщо ви помітили будь-які зміни в нігтях поряд з іншими симптомами раку, такими як втрата ваги та втома, вам слід звернутися до лікаря.

Виявлення ознак раку якомога раніше може означати різницю між виживанням хвороби чи ні. Хоча є деякі загальні симптоми захворювання, які можуть виникати незалежно від форми раку, інші є більш специфічними. За словами експерта, вони можуть навіть вплинути на ваші нігті на руках та ногах.

Лікар попереджав про зміну кольору нігтів, а також про темну смугу під нігтем, пише Express.

Один незвичайний симптом раку, про який люди можуть не знати, – це зміни зовнішнього вигляду чи кольору нігтів на руках чи ногах. Хоча зміни зовнішнього вигляду нігтів можуть бути спричинені різними факторами, такими як грибкові інфекції або травма нігтя, вони можуть бути ознакою основного раку.
Рак шкіри

Одним із видів раку, який може спричинити зміни нігтів, є рак шкіри. Меланома, тип раку шкіри, іноді може виявлятися у вигляді темної або мінливої родимки на шкірі, але також може виявлятися у вигляді темної смуги або смуги під нігтем.

Інші типи раку шкіри, такі як базально-клітинна карцинома і плоскоклітинна карцинома, можуть викликати зміни в нігтях.

Інші ознаки раку шкіри, на які слід звернути увагу.

Виразка, яка не гоїться. Вона може здаватися прозорою, блискучою, рожевою або перлинно-білою. Може виглядати червоним, болючим, шорстким і мати підняті краї.

Виразка. Це може бути пошкоджена ділянка шкіри, яка не гоїться протягом чотирьох тижнів.

Припухлість. Вона може бути маленькою, повільно зростаючою, блискучою, рожевою або червоною.

Червоні плями на шкірі. Вони можуть бути сверблячими. Хоча вони можуть бути спричинені іншими нераковими станами, їх варто перевірити.

Ластовиння або родимки. Будь-яка зміна родимки або ластовиння може бути ознакою раку шкіри, званого меланомою.