Щоб успішно схуднути до літа, досить дотримуватися простих правил – пити більше води і більше рухатися, зробити свій сніданок здоровим. Якщо з якихось причин ви набрали вагу протягом зимового сезону, прийшов час взяти його під контроль і почати скидати.

Фахівці дали кілька порад, які допомагають схуднути до літа, про них повідомляє Times Now.

Пийте воду. Гідратація відіграє дуже важливу роль у підтримці здоров’я і в зниженні ваги. Багато людей не вживають достатньої кількості води протягом зими, тому що організм менш схильний відчувати спрагу в холодну пору року. Хочете схуднути, почніть стежити за тим, чи достатньо води ви п’єте, оскільки тільки так можна забезпечити ефективну роботу тіла.

Рухатися. Щоб отримати бажані результати схуднення, потрібно збільшити обсяг фізичної активності протягом дня. Слід використовувати будь-яку можливість, – наприклад, ходити по сходах пішки, не користуючись ліфтом.

Проводите детокс. Детоксикації організму сприяє включення в раціон продуктів, багатих вітамінами, особливо антиоксидантами, такими як вітамін С, вітамін Е, А, лікопін. Також для детоксу організму важливо уникати смаженої і їжі, котра містить трансжири.

Зробіть сніданок здоровим. Здоровий ситний сніданок дуже важливий для схуднення. Коли ви пропускаєте сніданок, рівень цукру в крові починає падати, і це в підсумку може привести до загострення тяги до солодкого і переїдання.