Біологи з’ясували, чому людям із зайвою вагою важче схуднути за допомогою занять спортом. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Cell Biology.

Вчені провели експеримент, в ході якого спостерігали за спалюванням калорій майже двох тисяч чоловік. Результатом їх роботи став несподіваний висновок. Виявилося, що повні учасники худнули приблизно на 20% повільніше, якщо способом скидання зайвої ваги обирали заняття в тренажерному залі.

“Як правило, лікарі для схуднення радять щодня позбавлятися від 500-600 калорій за допомогою дієти і тренувань. Виявилося, що ці рекомендації не враховують, що тіло деяких огрядних людей знижує споживання енергії в стані спокою і компенсує втрати, пов’язані з фізичними навантаженнями”, – розповів один з авторів дослідження, професор Льюїс Холсі.

Читайте також:  Якість зору: 3 причини регулярно перевіряти очі

Можливо це пов’язано зі змінами в метаболізмі або звичкою до невисокого рівня активності. Поки дослідники не можуть назвати точні причини, що призводять до такого результату. Однак, планують продовжити роботу в цьому напрямку.