Існує маса продуктів харчування, які допомагають нам худнути. А швейцарські експерти назвали 5 дивовижних напоїв, що володіють дієтичним впливом.

Білий чай. Цей напій вимагає мінімального рівня приготування, він зберігає більше нутрієнтів, ніж зелений або чорний чай. Білий чай багатий антиоксидантами, вимивають токсини з організму. Крім того, в напої присутні компоненти, які спалюють жир. На одну чайну ложку листя білого чаю рекомендується додати половину чайної ложки екстракту імбиру і кілька крапель лимонного соку в кухоль з водою. Для досягнення виражених результатів треба пити білий чай 15 днів поспіль.

Обліпиховий чай. Обліпиховий чай відомий в Україні і багатьох інших країнах світу своєю здатністю позитивно впливати на вагу. Він зменшує рівень холестерину і концентрацію тригліцеридів в печінці.

Чай з гібіскуса. Дослідження показало, що вживання чаю з гібіскуса протягом 12 тижнів зменшує вагу, знижує індекс маси тіла і кількість жиру в організмі, а також робить співвідношення стегон і талії більш виграшним. Гібіскус допомагає організму метаболізувати жири, він знижує ріст жирових клітин в тілі.

Зелений чай. Компонент під назвою епігаллокатехін галлат, який міститься в ньому прискорює метаболізм і знижує апетит. Зелений чай створює в нашому організмі тепло, активніше спалюючи калорії. Від 2 до 4 чашок зеленого чаю дозволяють спалити до 80 калорій на добу за рахунок прискорення метаболізму.

Ромашковий чай. Він сприяє нормальній роботі травної системи, даючи їй полегшення від таких розладів, як здуття, діарея, розлад або нудота. Ромашковий чай стимулює шлункову секрецію, що розщеплює жир і холестерин. Він також бореться проти ожиріння, викликаного жирним харчуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СПИСОК НАЙКОРИСНІШИХ НАПОЇВ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

НАПОЇ, ЯКІ ЗМІЦНЮЮТЬ ІМУННУ СИСТЕМУ