ГоловнаНовини Здоров'я10 найкращих продуктів для боротьби з внутрішнім жиром

10 найкращих продуктів для боротьби з внутрішнім жиром

Існує ряд продуктів, які здатні добре допомагати організму позбавлятися від зайвої ваги, сприяти спалюванню жирових відкладень. Про такі продукти розповіли вітчизняні дієтологи.

Жир

На думку фахівців, передові каталізатори метаболізму – це молочні продукти. Такі продукти містять в собі кальцій, а цей мінерал особливо ефективно сприяє жироспалюванню. Вчені радять їсти сир і йогурти, пити молоко (досить склянки в день).

Далі за ступенем сили своєї здатності спалювати жири йдуть овес і ячмінь: ці продукти дієві насамперед за рахунок високого вмісту клітковини і харчових волокон.

Дуже корисно для позбавлення від надлишків жиру пити зелений чай з лимоном, дієтологи радять пити по 5-6 чашок в день. Крім цього, тим, хто худне потрібно обов’язково вживати в їжу курячі яйця, які є найбезпечнішим для організму джерелом білка.

Читайте також:  6 простих правил, щоб уникнути смертельної хвороби судин

У список найдієвіших борців з жиром виявилися включені яблука і груші, а також горіхи – волоські і мигдаль. Яблука і груші покращують бактеріальний склад кишечника, а волоські горіхи і мигдаль насичені «здоровими жирами», переробка яких сприяє виведенню з організму застарілих жирових клітин.

Раніше ми писали про те, які шість продуктів є найбільш поживними.