Існує ряд продуктів, які здатні добре допомагати організму позбавлятися від зайвої ваги, сприяти спалюванню жирових відкладень. Про такі продукти розповіли вітчизняні дієтологи.

На думку фахівців, передові каталізатори метаболізму – це молочні продукти. Такі продукти містять в собі кальцій, а цей мінерал особливо ефективно сприяє жироспалюванню. Вчені радять їсти сир і йогурти, пити молоко (досить склянки в день).

Далі за ступенем сили своєї здатності спалювати жири йдуть овес і ячмінь: ці продукти дієві насамперед за рахунок високого вмісту клітковини і харчових волокон.

Дуже корисно для позбавлення від надлишків жиру пити зелений чай з лимоном, дієтологи радять пити по 5-6 чашок в день. Крім цього, тим, хто худне потрібно обов’язково вживати в їжу курячі яйця, які є найбезпечнішим для організму джерелом білка.

У список найдієвіших борців з жиром виявилися включені яблука і груші, а також горіхи – волоські і мигдаль. Яблука і груші покращують бактеріальний склад кишечника, а волоські горіхи і мигдаль насичені «здоровими жирами», переробка яких сприяє виведенню з організму застарілих жирових клітин.

Раніше ми писали про те, які шість продуктів є найбільш поживними.