Фахівці радять вживати в їжу певні продукти, щоб не відчувати проблем з постійно піднесеним апетитом, змушує занадто багато їсти і повніти.

Дієтолог Людмила Бабич розповіла про те, що часті напади голоду долають людей, організм яких не вистачає вітамінів і мікроелементів. Фахівець зазначила, що з цієї причини важливо вживати овочі і фрукти – це головні джерела вітамінів, вони захищають від різких спалахів апетиту.

Одним з таких продуктів, чиє вживання забезпечує тривале відчуття ситості, за словами дієтолога, є апельсини. Експерт пояснила свій вибір: в апельсинах мало калорій, але при цьому багато клітковини, яка забезпечує почуття ситості і сприятливо впливає на мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Крім того, апельсини – це джерело корисних вітамінів і мікроелементів. Для перекусів протягом дня експерт порекомендувала вибирати саме цей фрукт.

Серед найбільш ситних продуктів почесне місце займає авокадо. Поєднання розчинної клітковини і мононенасичених жирів в складі його м’якоті сприяє тривалому відчуттю наповненості шлунка.

Також від нападів апетиту і зловживання калоріями допомагають горох, квасоля, нут і сочевиця. Бобові відрізняються багатим вмістом рослинного протеїну, клітковини і складних вуглеводів – цей «букет» дає заряд енергії і довго засвоюється, що і забезпечує почуття ситості відразу на багато годин.

Раніше ми писали про те, який фрукт допомагає не захворіти в сезон осінніх застуд.

Джерело: МедікФорум