ГоловнаНовини Здоров'я10 найкращих продуктів для запобігання тромбів

10 найкращих продуктів для запобігання тромбів

Утворення тромбів небезпечно для здоров’я і життя людини – ці пристінкові і закупорюючі утворення можуть стати причиною серцевого нападу у вигляді інфаркту з летальним результатом, застерігають лікарі. Фахівці назвали продукти, які ефективно допомагають запобігти виникненню тромбів.

Тромб

Одним з найкращих продуктів для профілактики тромбоутворення є лимон, підказують експерти. Вживання лимонів, їх соку зміцнює стінки судин, а також покращує показники в’язкості крові. Пам’ятайте, чим кров густіша, тим вище ризик утворення тромбів в місцях ушкодження судин.

Також корисний авокадо. Численні дослідження показали, що авокадо зменшує кількість поганого холестерину в крові і збільшує кількість гарного, який допомагає зберігати судини чистими.

Обов’язково їжте кокосове масло! Його регулярне вживання зменшує кількість бляшок в артеріях, а висока концентрація тригліцеридів у лауринової кислоти покращує згортання крові і виконує функцію антиоксидантів запобігає серцево-судинні захворювання.

Крім того, для захисту від тромбозу чудово підходить ківі. Цей фрукт містить в 4 рази більше ніж лимон вітаміну C, вкрай сприятливо діє на стан тканин і провідність судин.

Одним з кращих способів очистити судини є вживання горіхів – сирих, не обсмажених і не солоних. Щоденна жменя з’їдених горіхів нормалізує тиск і допомагає судинам залишатися чистими довгий час.

Зверніть увагу на куркуму! Куркумін має потужну протизапальну дію, зменшує запалення і пошкодження стінок судин, які, власне, є основними причинами бляшок і тромбів.

Важко переоцінити користь для судин яблук. До складу цих фруктів є рутин – речовина, здатна підтримувати міцність стінок судин, а також блокувати потенційно небезпечні ферменти, що активують процеси налипання бляшок і виникнення тромбів в судинах. Вченими були випробувані близько 500 речовин, але саме рутин виявився найбільш ефективно запобігаючим утворенню згустків крові.

Також рутин міститься в цибулі, апельсинах, в чорному і зеленому чаї.