Ви шукаєте найшвидший спосіб схуднути на планеті? Тоді питна дієта ваш вибір. Ми з’ясували, як такий спосіб схуднення діє на ваш організм.

Багато пробували різні дієти, щоб отримати струнке тіло. Однак, якщо ви хочете спробувати водний піст, то варто знати, що він включає в себе питну воду і абсолютно нічого іншого. Можна подумати, що це схоже на голодування. І так, це так. Цікаво, що водний пост був визначений як один з кращих способів детоксикації організму.

Аюрведа і натуропатія також заохочують цей тип швидкого схуднення і відзначають його численні переваги. Навіть лікарі радять своїм пацієнтам проходити водяне голодування до операції, щоб уникнути ускладнень. Отже, давайте подивимося, що це означає.

Дієта нульових калорій

Така дієта може бути виснажливою через емоційні проблеми. Тим не менш, водяній дієті вдається виправляти дрібні порушення в організмі, оскільки вона допомагає очистити систему. Коли людина п’є тільки воду, він або вона споживає «нульові» калорії. В організмі, навантаженому безліччю токсинів, як внутрішніх, так і зовнішніх, тканини борються за ліквідацію відходів. Наші харчові звички додатково додають надмірні калорії, тим самим сповільнюючи метаболізм.

Було виявлено, що якщо ви проводите практично без калорій 2-7 днів, то відновлюються наші тканини і системні функції.

Переваги 7-денного відмови від їжі
  • Не маючи калорій, згорає близько 1 фунта жиру в день, що робить голодування найшвидшим методом втрати ваги.
  • Підвищує чутливість до інсуліну, оскільки рівень цукру в крові менше.
  • Покращує відновлення тіла і загоєння при зменшеному запаленні.
  • Знижує рівень стресу , знижує артеріальний тиск і омолоджує організм.
  • Підвищує імунітет завдяки кращій стійкості клітин.
  • Дозволяє знизити проліферацію ракових клітин.
  • Уповільнення старіння.
  • Знижує ризик серцевих захворювань.
  • Вирішує проблеми з травленням, такі як гастрит, роздратований кишечник, запор, діарея, газ, диспепсія і втрата апетиту.
  • Водяний посаду також є можливістю емоційної та духовної самоанализности. Люди знаходять, що їм краще контролювати свої думки і дієту, після того як вони закінчили таке голодування.
Читайте також:  Дієтолог розповів, які продукти слід виключити після 30 років
Хто поститься

Водні пости рекомендуються для тих, хто може впоратися хоча б з декількома днями без калорій. Особам, які пройшли 2-денний піст раніше, варто пройти 4-денний або 7-денний піст. Отже, початківці можуть починати з 2-денної дієти. Перед тим, як приступити до виконання цього плану, пацієнти з медичними проблемами повинні пройти медичну консультацію.

Люди з ожирінням, які намагаються схуднути, можуть швидко скинути вагу.

Хоча, необхідно відзначити, що втрачені кг можуть повернутися, як тільки калорії повернуться у ваш раціон. Люди зі зниженою вагою можуть швидко втомлюватися і можуть відчувати велику втому порівняно з іншими. Деякі можуть зіткнутися з ускладненнями під час посту, і їм необхідно негайно припинити голодування.

Може здатися, що дієта займає від 2 до 7 днів. Але це не так просто. Для фактичної процедури потрібно від 7 до 14 днів, оскільки важлива підготовка і вихід з посту.

Читайте також:  Так, ви повинні мити рис, але не з тієї причини, з якої ви думаєте

1. Планування:

Вам потрібно підготуватися, перш ніж почати пост. Налаштуйте свій розум, щоб прийняти численні тілесні реакції, з якими ви зіштовхнетеся під час осягнення. Подолайте будь-які побоювання, оскільки людське тіло може з комфортом переносити 7-денний голод.

2. Спочатку пробуйте полегшений варіант:

Для новачків було б легше практикувати дієти, які є хорошими альтернативами водного посаді. Деякі їдять коричневий рис або інші поживні продукти. Загалом, будь-яка дієта, яка дозволить скоротити обсяг спожитої їжі.

3. Водна дієта

Під час голодування ви повинні вживати тільки дистильовану або мінеральну воду. Споживайте від 2 до 3 літрів води в день або мінімум 10 склянок.

4. Втрата ваги:

По-перше, організм почне втрачати вагу за рахунок води, яка повертається, а потім візьметься за жирові запаси, щоб спалювати калорії. Поступово запаси глікогену і м’язові клітини також будуть використовуватися.

5. Реакції тіла:

Жінкам потрібно 2 дні, а чоловікам 3 дні, щоб швидко пристосуватися до води. В цей період спостерігається харчова тяга і раптові поєдинки з голодом. Ці сильні голодні муки в поєднанні з запамороченням, слабкістю і нудотою зменшуються після перших 2 днів. Треба зосередитися і подолати реакції . Як тільки це відбувається, організм починає відчувати себе енергійним, голод зменшується.

Читайте також:  Названо головну шкоду для здоров'я від загартовування

6. Відпочинок:

Переконайтеся, що ви планували голод, коли у вас немає якихось обов’язкових планів. Вам буде потрібно багато відпочинку, щоб компенсувати низькі рівні енергії. Дозвольте вашому тілу детоксифицировать і зцілити себе. Читайте та розважайтеся без якої-небудь значної фізичної активності.

7. Вихід з дієти:

Оскільки ви знаєте своє тіло краще всього, знайдіть час, коли починається справжній голод. Це той момент, коли у вас з’явиться справжній заклик до харчування, і це момент, коли ви зможете після голодування трохи поїсти. Це повинен бути легко засвоюваний продукт, наприклад, кавун в перший день. Суп на другий день, фруктові соки з вареними овочами на третій день і більш важка їжа на четвертий день. Будьте обережні, щоб не перестаратися.

8. Після голодування

У вашого тіла є певні реакції навіть після посту. Найчастіше — це відчуття легкості і більшого комфорту.

Вода – це напій життя. Він також може омолодити ваше життя. Просто переконайтеся, що ви робите все правильно, що ваш лікар не бачить яких-небудь протипоказань, тоді водне голодування піде вам на користь. Однак не чекайте, що вага такою і залишиться. Втрата ваги, без сумніву, найшвидша. Але з іншого боку, саме з цієї причини вага повернеться максимально швидко тому, якщо ви не перейдете до більш здорового харчування після голодування.