Вважається, що це один з найпопулярніших коренеплодів по всьому світу — морква, вона безсумнівно, є джерелом живлення. При цьому, її можна їсти сирим і приготованим, в обох видах солодкий овоч є невід’ємною частиною кожної кухні. Але чи знаєте ви, що вживання морквяного соку на щоденній основі може виявитися більш вигідним, ніж вживання однієї або двох морквин в день?

Простий факт, що морквяний сік виходить з мінімум трьох-чотирьох морквин, робить його ще більш корисним. Подивіться будь-план дієти, і ви обов’язково зустрінете морквяний сік. Цей сік наповнений поживними речовинами і іншими важливими мінералами, такими як марганець, калій, вітамін К та багато інших.

Цікаві інші переваги морквяного соку? Ми з’ясували, чим ще корисний цей сік.

Чим корисний морквяний сік?

Морква є багатим джерелом необхідних поживних речовин і корисних добавок. Морква сповнена біотину, молібдену, дієтичного волокна, калію, вітамінів K, B1, B6, B2, C і E, марганцю, ніацину, пантотенової кислоти, фолієвої кислоти, фосфору і міді.

Вони допомагають лікувати і запобігати такі захворювання, як рак і діабет, а також покращують наше зір, шкіру, волосся і нігті. Щоденне вживання морквяного соку – це звичка, яку кожен повинен прищеплювати, так як це здорово, і смачно.

Включення нового елемента в ваш раціон може викликати безліч питань, особливо щодо того, коли і коли. Давайте розглянемо переваги використання морквяного соку щодня.

Кілька ефектів морквяного соку
1. Покращує імунітет і контролює серцеві захворювання

Ви не повірите, але вживання склянки морквяного соку регулярно може підвищити імунітет. Він також допомагає зберегти здоров’я серця.
Морква – це багате джерело вітаміну А і бета-каротину, які роблять його ефективним для захисту від мікробів. Велика кількість вітаміну А в морквяному соку може запобігти появі серцевих захворювань та інсультів. Вітамін А також підтримує здорове живлення внутрішніх органів, щоб запобігти зараження патогенними організмами.

2. Знижує рівень холестерину

Рівні холестерину постійно змінюються? Спробуйте вживати домашній морквяний сік, який краще, ніж комерційні продукти, що містять нульовий відсоток транс-жирів.

Калій, присутній в морквяному соку, може знижувати рівень холестерину, тим самим знижуючи ризик серцевих розладів.

3. Допомога згортанню крові

Морквяний сік містить вітамін К, який допомагає у згортанні крові. Це запобігає втраті крові і прискорює процес загоєння.

4. Лікує зовнішні рани

Сік моркви може прискорити процес загоєння зовнішніх ран. Отже, наступного разу, коли у вас з’являться подряпини і порізи, не забудьте випити морквяний сік. Вітамін С, який міститься у великій кількості в морквяному соку, допомагає швидко гоїтися рани.

5. Запобігає раку

Морквяний сік також діє як протираковий препарат. Вважається, що збільшення споживання каротиноїдів в морквяному соку зменшує випадки раку сечового міхура, передміхурової залози, товстої кишки та молочної залози.

6. Зміцнює здоров’я кісток

Хто каже, що тільки шпинат може зробити вас сильнішим? Морквяний сік є сильним суперником.

Вітамін К, який присутній в морквяному соку, необхідний для процесу протеювання в організмі. Він також допомагає в зв’язуванні кальцію, що, в свою чергу, призводить до більш швидкого загоєнню зламаних кісток. Калій, присутній в моркві, також допомагає поліпшити здоров’я кісток.

7. Очищає печінку

Морквяний сік може очищати і детоксикувати печінку.

Регулярне споживання цього смачного соку може допомогти у виділенні токсинів з печінки. Потік крові не може позбавити організм від токсинів і жовчі через нирки. Їх треба виштовхувати зі шкіри. Морквяний сік допомагає цьому процесу і забезпечує видалення шкідливої жовчі з організму. Коли печінка функціонує добре, вона запобігає накопиченню жиру і допомагає в його швидкому травленні. Це запобігає збільшенню ваги і ожирінню.

8. Лікує інфекції

Наше тіло щодня заражається мільйонами мікробів та інфекцій. Морквяний сік може запобігати і лікувати інфекції як всередині, так і зовні з-за його противірусних та дезінфікуючих властивостей. Морквяний сік також виліковує кашель, застуду, грип, бронхіт, епідемічний паротит, кір, висип, виразки, виразки, псоріаз, карбункули, гангрену і т. д.
морквяний сік

9. Прибирає абдомінальний газ

Ми всі відчуваємо відчуття здуття в певний момент часу. Це відбувається через накопичення газу в шлунку і може бути дуже болючим.
Морський сік допомагає в усуненні газу, що зберігається в шлунку, а також кишечнику,.

10. Сприяє сечовипусканню

Дослідження показали, що морквяний сік є сильним сечогінним засобом. Він грає ключову роль у збільшенні сечовипускання, що в кінцевому підсумку допомагає в очищенні майже 4% загального жиру. Він також видаляє надлишок жовчі і сечової кислоти, знижує артеріальний тиск , знищує ниркові камені, витісняє інфекцію, викликає мікроби, і зберігає нирки в чистоті.

11. Регулярні менструації

Якщо ви страждаєте від нерегулярних циклів або хворобливих менструацій, морквяний сік може стати вашим спасителем.
Цей сік може поліпшити ваш менструальний цикл, працюючи в якості ефенагога.

12. Лікує дегенерацію

Випивка морквяного соку регулярно допомагає літнім людям уникнути ризику дегенерації.
Морква багата бета-каротином, який розщеплюється через ферментативну реакцію, яка призводить до утворення провітаміну А. Це живильна речовина відповідає за антиоксидантну здатність моркви.

13. Посилює здоров’я рота

Морквяний сік також може зробити ваші ясна здоровими і поліпшити загальний стан здоров’я порожнини рота.
Цей сік повний сполук, таких як мінеральні антиоксиданти, які стимулюють десни і сприяють надлишковому слиновиділенню. Ми всі знаємо, що слина, будучи лужною за своєю природою, бореться з бактеріальним вторгненням в наш рот.

14. Добре для лактації

У годуючих матерів і вагітних жінок в раціоні має бути морквяний сік, так як він допомагає у виробництві молока. Прийом морквяного соку під час вагітності покращує якість грудного молока, збагачуючи його вітаміном А. Оскільки вітамін А допомагає в рості клітин, він дуже корисний при рості плода.

15. Запобігає інфекції у ненародженої дитини

При прийомі протягом останніх трьох місяців вагітності знижує ймовірність небезпечних інфекцій, що вражають дитину. Таким чином, вагітним жінкам рекомендується вживати морквяний сік два рази в день.