Багатьом з нас доводиться витрачати роки життя , пробуючи самі екстремальні дієти в надії схуднути. Але позбутися зайвої ваги можна і в тому випадку , якщо ви навіть не намагаєтеся це зробити.

1 . Відволіктися

Займіться своєю улюбленою справою ! Дослідження показує , що гра у відеоігри , наприклад , істотно скорочує інтенсивність і глибину голодних спазмів і сприяє схудненню. Свідомість людини просто переключається на щось більш цікаве , ніж очікування їжі.

2 . Тримати здорову їжу ближче

Лінь рухає людством , як це не сумно . Але даний факт можна використовувати – нехай поруч з вами на тарілках буду овочі та фрукти , а не печеньки і ковбасна нарізка . Чим далі шкідлива їжа , тим з меншою охотою ми за нею йдемо .

3 . Спати довше

Немає кращого способу потурати своїй ліні , чим довше спати. А якщо ви спите менше 5 годин на день , то ваша вага підскочить , мінімум , на 30 % , ніж при 7-годинному сні , як з’ясували вчені.

4 . Їсти сидячи

Ви навіть не уявляєте , як багато зайвих калорій людина вживає , коли харчується стоячи в різного роду фаст-фуд мережах або на вечірках. Бездумне поглинання їжі це головний ворог схуднення , а в сидячому положенні людина їсть більш усвідомлено .

5 . Салат в останню чергу

Нехай він стане останнім вашим блюдом під час обіду або вечері , тому що в ньому мало калорій. Під час вживання салату мозок отримає час для того , щоб усвідомити насичення . Тільки не заправляйте салат чимось жирним.

6 . Розслаблятися

Чим менше у вашому житті стресу , тим менше зайвих кілограм – вчені доводили це не один раз.

7 . Забути про дієтичні газовані води

Дослідження показують , що у любителів дієтичної газованої води більші талії ( про звичайну газовану воду і говорити нічого! ) . 10 років щоденного вживання цього напою досить , щоб розмір вашої талії виріс на 70 % порівняно з тими , хто не п’є газовану воду. А вживання двох і більше порцій на день сприяє збільшенню у 500 % за ті ж 10 років!

8 . Зробити воду улюбленим напоєм

У воді не міститься жодної калорії , і скільки б ви її не пили , ви не поправитеся . Це найефективніший напій для схуднення.

9 . Обмежити кількість йогуртів

У якомусь плані це корисні продукти , але в них високий рівень калорій. Не слід зовсім виключати йогурти з раціону , але однієї порції в день буде цілком достатньо.

10 . Вибирати між алкоголем або десертом

Якщо за вечерею ви випиваєте пару келихів вина , та ще й з’їдаєте десерт , то ваш організм отримує від 500 до 1 000 калорій додатково. Для того щоб худнути , потрібно рахувати калорії , так що вибирайте : або алкоголь , або десерт!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХОЧЕТЕ СХУДНУТИ – СНІДАЙТЕ В 7 РАНКУ!

ПРАВИЛЬНЕ ВЖИВАННЯ ПИВА ДОПОМОЖЕ СХУДНУТИ