Як передає британське видання Express, хіміки виявили ряд корисних властивостей в коров’ячому молоці. За словами вчених, всього один стакан цього напою в день може істотно продовжити життя.

Згідно з новим дослідженням Редінгського університету, молоко сприяє зниженню ризику інфаркту і серцевої недостатності на 14%, одночасно з цим зменшуючи рівень “поганого” холестерину.

Автори дійшли таких висновків, зіставивши медичні дані понад 2 млн громадян США і Великобританії, а також їх щоденні раціони. Хоча велика частина з споживали цей напій мала підвищений ІМТ, поки не можна стверджувати, що його пиття сприяє розвитку ожиріння і цукрового діабету.

Читайте також:  Медики розповіли про наслідки прийому часнику

Хоча молоко вважається багатим джерелом вітаміну D і рибофлавіну, найбільш цінною частиною вважаються білки: казеїн, альбумін і глобулін.

Завдяки лактозі в кишечнику виникає стійка мікрофлора, що створює захист від різних патогенів.

Також вважається, що регулярне вживання коров’ячого молока сприятливо впливає на тканини шлунково-кишкового тракту, пом’якшуючи симптоми хронічних недуг. Багато в чому це пояснюється зниженням рівня кислотності, яка у хворих гастритом часто підвищена.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News