Соціологічне опитування , проведене серед сотень британських дієтерів , дозволив визначити ідеальний час для прийому сніданку , обіду і вечері. Правда , охочим підвищити свої шанси на схуднення доведеться вставати раніше .

Як показало опитування , ідеальний час для сніданку – 7.11 ранку , для обіду – 12.38 , а для вечері – 18.14 . При цьому, якщо людина вирішує вечеряти після 19.00 , то це викликає катастрофічні наслідки для його дієти , практично позбавляючи шансів домогтися схуднення. Правильно вибраний час прийому їжі , навпаки , значно підвищує успіх дієти.
 
Соціологічне опитування серед 1000 жителів Великобританії , що знаходяться на дієті , проводилося на замовлення дієтичної компанії Forza Supplements . У ході опитування з’ясувалося , що 84% дієтерів вважають час прийому їжі найважливішим фактором здорового харчування. 76 % тих, хто сидить на дієті знають про те , що сніданок є найбільш важливою частиною добового раціону , і правильно приготовлені сніданки допомагають скорочувати щоденну кількість калорій.
 
Три чверті опитаних заявили , що їм пішли на користь щільні сніданки і легші обіди , при цьому вони ніколи не пропускали прийому їжі в середині дня. Що до вечері , то поглинати його до 19.00 важливо через добову активності людини. Увечері вона скорочується до мінімуму , ми залягаємо біля телевізорів і перестаємо рухатися , тому значно більше число калорій перетворюються в жир.
72 % дієтерів правильно зазначили , що калорійність вечері не повинна перевищувати кількості калорій , отриманих за обідом. 60 % знають про те , що пропуск будь-якого прийому їжі значно ускладнює процес схуднення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?