Мільйони людей страждають від синдрому подразненого кишечника, приймаючи різного роду ліки. Експерти назвали кілька домашніх засобів, які можуть допомогти проти цієї недуги.

Для початку необхідно більш активно включати в раціон продукти, які пом’якшують симптоми синдрому подразненого кишечника. Приміром, воду, свіжі фрукти, здорові жири з яєць, форелі, авокадо, свіжі овочеві соки, свіжі овочі. Вживайте більше пробіотиків і пребіотиків, знайдіть підходящі для вас харчові добавки з травними ферментами. Непогану допомогу може надати сік алое вера, який можна вживати по одній склянці на день.

Жирні кислоти Омега-3, які знижують рівень запалень в травній системі. Екстракт L-глютаміну являє собою амінокислоту, яка надає загоює вплив на травний тракт. Особливо корисний цей екстракт для жертв хронічної діареї. Куркума відома потужним протизапальним впливом, вона століттями застосовувалася для зменшення симптомів синдрому роздратованого кишечника. Для найкращих результатів краще вживати по 300-400 мг куркуми в день у формі капсул.

Також непоганий ефект дають і капсули з м’ятним маслом. Вони зменшують вираженість спазмів у животі і біль, які супроводжують СРК. Нарешті, непоганий ефект продемонстрував корінь лакриці. Ще в Стародавньому Єгипті його застосовували при розладах травлення. Він дозволяє загоювати травний тракт і зменшувати кількість спазмів, що викликають діарею.

Джерело: МедікФорум