Багато людей вважають за краще полоскати рот гарячою водою, але чи правильно вони роблять? Один з провідних британських дантистів поділився секретами збереження голлівудської усмішки.

Доктора Річарда Маркеса називають королем посмішок, адже він допомагає безлічі знаменитостей посміхатися по-голлівудськи. За словами стоматолога, полоскання рота прохолодною водою є найбільш оптимальним при чищенні зубів, але людина може скористатися теплою водою, якщо у неї чутливі зуби. А ось гарячу воду використовувати для полоскання взагалі не варто, так як вона здатна пошкодити щетинки зубної щітки в довгостроковій перспективі, а також обпалити порожнину рота. Фахівець дав кілька важливих порад, дотримання яких дозволить добитися білосніжної посмішки.

1. Використовуйте електричну зубну щітку. Електричні зубні щітки є найбільш досконалим і ефективним методом очищення зубів. Вони очищають зуби від нальоту і допомагають уникати зайвого натискання, небезпечного для зубної емалі, яка часто виникає при користуванні традиційних зубних щіток. Крім того, руху її головки найбільш оптимальні.

Читайте також:  Бажаєте спалити жир на животі? Їжте ці п'ять продуктів щодня

2. Чистіть зуби двічі на день. Багато знають про це правило, але не всі його дотримуються. Необхідно чистити зуби щодня два рази не менше двох-трьох хвилин. Дану тривалість не слід перевищувати, оскільки це небезпечно для емалі зубів і ясен, але якщо чистити менше, то потрібний ефект не буде досягнутий.

3. Чистити між зубами. Приділяйте увагу тому, що знаходиться між зубами, прочищайте ці місця хоча б один раз в день. Можна користуватися спеціальними зубними щітками або зубною ниткою.

БІлосніжна усмішка

4. Традиційну зубну щітку необхідно використовувати правильно. При використанні звичайних зубних щіток намагайтеся робити невеликі кругові рухи під кутом 45 градусів до ясен для того, щоб очистити всю поверхню зуба.

Читайте також:  Види спорту, які захистять від раку

5. Вибирайте середній тиск. Дуже важливо не натискати на зубну щітку занадто сильно, щоб не пошкодити зубну емаль. Але і слабке натискання не рекомендується, так як тим самим ви не видалите наліт.

6. Ясна, які кровоточать все одно необхідно чистити. Навіть якщо у вас кровоточать ясна, то це не причина відмовлятися від чищення зубів. Запальні процеси і кровотечі пройдуть, а зуби потребують регулярного очищення.

7. Полоскання рота. Використовуйте ополіскувачі для рота, які не містять спирту. Вони більш ефективні, ніж полоскання рота звичайною водопровідною водою, яка просто вимиває зубну пасту і фтор з рота.

Читайте також:  За якими симптомами можна визначити, що почалася пневмонія?

Білосніжна посмішка

8. Обполіскуйте рот кокосовим маслом. Кокосове масло ідеально видаляє зубний наліт і токсини з зони між зубами.

9. Використовуйте натуральну відбілюючу пасту. При виборі відбілюючої пасти переконайтеся в тому, що вона на 100% натуральна.

10. Відвідуйте зубного лікаря. Зустрічайтеся дантистом кожні 6 місяців для профілактичних оглядів, якщо ваші зуби не занадто ідеальні, і кожен рік, якщо ви не маєте проблем із зубами. Дантист може провести професійну чистку зубів, яка вкрай рекомендується всім.

Джерело: MedikForum