Жителька Х’юстона (штат Техас, США) Евелін Ганнелс у серпні відсвяткувала своє 100-річчя. Жінка, яка живе зараз у будинку для людей похилого віку, стала єдиною у закладі, хто досяг такого віку.

Коли американку запитали, чи є в неї якісь поради, як дожити до 100 років, відповідь була простою: “Майте добрих батьків”. Ганнелс у ранньому дитинстві втратила матір, її виховував батько. І, як зазначає жінка, він “виконав видатну роботу”, пише Houston Chronicle.

За словами доктора Джошуа Септимуса з лікарні Houston Methodist, збільшення тривалості життя та очікуваний сплеск кількості довгожителів сьогодні можна розглядати як парадокс.

Фахівець зазначає, що сучасні люди живуть за часів поганих звичок у харчуванні та зменшення фізичних навантажень, вони проводять більше часу перед екранами гаджетів. “Все зводиться до того, чи ви отримали правильні гени від своїх батьків, – вважає Септімус. – Це дає вам можливість довголіття, але не гарантує його”.

Він додає, що активний спосіб життя та здорове харчування допомагають продовжити життя. Як приклад він наводить Ганнелс, на яку фізична підготовка була важливою з дитинства.