Американському неврологу Говарду Такеру 101 рік. Він все ще працює повний робочий день та успішно приймає пацієнтів. Багато хто з них запитує: як лікарю вдалося перетнути позначку в 100 років і при цьому зберегти тверезість розуму і тонус м’язів для щоденної роботи.

Медик зізнався, що весь секрет у генетиці та способі життя. Такер упевнений, що інтерес до навколишнього світу, заняття роботою, волонтерством, цінні відносини з людьми і навіть спосіб мислення – все це може призвести людину до довголіття та щасливого життя.

Щодня невролог пробігає від 3 до 5 км на біговій доріжці. Він не зловживає тютюном, але в інших питаннях користується принципом «все для людей, але в міру». У щоденному раціоні Такера присутні фрукти, овочі та риба. Причому овочі та фрукти він купує сезонні – взимку це цитруси, а влітку – диня.

За словами невролога, він рідко п’є каву, віддаючи перевагу різним чаям. Щоб уникнути сонливості вдень, лікар пропускає другий сніданок, але перший прийом їжі на початку дня робить завжди.

Доктор Такер уточнив, що його спосіб життя та тип харчування підійде не всім. Але в цьому немає нічого поганого. На його думку, людина має прислухатися до власного організму та відмовлятися від тих чи інших звичок, які вона переросла.