Днями мешканка Великобританії Еллен Метьюс відзначила свій 105-й день народження. Свято пройшло в колі сім’ї та журналістів. Останнім британка погодилася розкрити секрет свого довголіття.

17 березня Еллен Метьюс відзначила в пабі англійського міста Нортгемптон в колі друзів і родичів. Прийшли також і журналісти, щоб привітати довгожительку. З нагоди свята 105-річна Метьюс дозволила собі “пропустити” келих вина.

Літня жінка розповіла, що вона вже перенесла інсульт, але незважаючи на це вона відмовляється переселятися в будинок престарілих. Зараз за її здоров’ям стежать доглядальниці, які приходять до неї три рази в день.

Секрет довголіття, на думку Еллен, полягає в тому, щоб йти в ногу з часом. Також не можна забувати про здорове харчування, але це не означає, що потрібно відмовляти собі в маленьких слабкостях.

“Я їм здорову їжу, в моєму раціоні багато овочів. Я все ще можу щось приготувати самостійно. А ще я не проти насолодитися келихом вина”, – зазначила британка.

Варто підкреслити, що Метьюс відзначила день народження в пабі в колі близьких незважаючи на заборону влади обмежити відвідування людних місць. Жінка сказала, що коронавірусу вона не боїться, пише Daily Mail.