ГоловнаНовини Здоров'я12 змін c тілом, які можуть вказувати на рак

12 змін c тілом, які можуть вказувати на рак

Не тільки родимка, яка раптово стає більше. Існують і інші ознаки, які повинні вас насторожити, тому що можуть бути сигналами раку.

Біль в спині

Тремор. Неврологічні порушення, такі як поколювання, тремтіння або сіпання, можуть бути ознаками пухлини головного мозку. Найчастіше ці симптоми виникають на ранній стадії розвитку раку.

Діарея і запор. Зміни в звичках кишечника можуть вказувати на розвиток раку цього органу. Для пухлин кишечника характерні стани, коли змінюють один одного діарея і запор.

Кров в калі. Причина появи крові в калі або на туалетному папері завжди повинна уточнюватися лікарем, оскільки вона також може бути пов’язана з виникненням раку товстої кишки.

Читайте також:  Медики дали 7 простих порад для успішного схуднення

Вузол в яєчку. Зміни в яєчках також є сигнальним знаком. Вузол на яєчках може бути викликаний варикозним розширенням вен, а також раком яєчка.

Відтік рідини з статевого органу або сосків. Коли з чоловічого статевого органу виділяється рідина, це може бути симптомом раку статевого члена. Даний тип чоловічого раку став більш поширеним в останні роки.

Рідина, що виділяється з сосків, – симптом, типовий для раку молочної залози.

Червона пляма на грудях. Якщо шкіра на грудях змінюється, наприклад, якщо вона почервоніла в одному місці або підвелася, це також може вказувати на рак молочної залози.

Читайте також:  Метеозалежність: як пережити перепади погоди

Роздуті лімфатичні вузли. Хоча лімфатичні вузли набухають і при інфекціях, даним симптомом способу проявлятися і лімфома.

Утруднення при ковтанні. Постійне утруднення або кому в горлі в деяких випадках можуть виникнути в зв’язку з раком стравоходу або гортані.

Біль у спині, незважаючи на здоровий хребет. Якщо ортопедичні захворювання не є причиною болю в спині, можна запідозрити рак товстої кишки – він теж може давати такий симптом.

Біль в ногах. Стійкий біль в ногах, руки, або в іншому місці опорно-рухового апарату може бути вказівкою на рак кісток.

Свербіж. Незрозумілий свербіж – привід для відвідування лікаря. Іноді це ознака серйозного захворювання печінки, включаючи онкологічне.

Читайте також:  Продукти для підтримки імунної системи

Раптова зміна харчових переваг. Якщо у людини, яка їла завжди досить помірно, раптом прокидається тяга до калорійних і насичених страв, вона може говорити про наявність пухлини, що вимагає поживних речовин для свого зростання.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News