Саме час почати худнути по-науковому. Дослідження вчених з Texas woman’s University показало 13 продуктів харчування, з допомогою яких можна прибрати зайвий жир з живота.

Від самих радикальних дієт до регулярних відвідувань спортзалу – багато українців підуть на все для того, щоб схуднути. Однак деякі радикальні дієти небезпечні, і у довгостроковій перспективі вони призводять до збільшення маси тіла, а не до її зниження. Авторитетне наукове видання Medical News Today опублікувало рейтинг 13 продуктів харчування, вживання яких сприяє видаленню жиру на животі. Причому мова йде про властивості, доведені наукою. У цей список увійшли мигдаль, бразильські горіхи, зародки пшениці, сочевиця, вівсяні пластівці, батат, капуста кале, броколі, авокадо, чорниця, курка, жирна риба і яйця.

Читайте також:  Названо 3 основні симптоми захворювання раку печінки

Всі ці продукти харчування насичені найкориснішими інгредієнтами. Наприклад, мигдаль багатий магнієм, вітаміном Е, залізом, кальцієм і волокнами. У бразильських горіхах багато селену, вони прискорюють метаболізм. Не завжди необхідно виключати вуглеводи з харчування тим, хто хоче схуднути. Приміром, у вівсяних пластівцях є вуглеводи, які мають дієтичний вплив. Це складні вуглеводи, а крім них у цьому продукті є водорозчинні волокна, які уповільнюють травлення і стабілізують рівень цукру в крові.

Зародки пшениці багаті на вітаміни, жирні кислоти та волокна. В овочах начебто кале і броколі повно нутрієнтів і антиоксидантів. Хоча авокадо містить жир, він вважається «добрим», і саме цей жир допомагає худнути. Чорниця вважається найздоровішими ягодами в світі, які ідеально підходять для боротьби із зайвою вагою. У цих ягодах містяться рослинні поліфеноли, що уповільнюють розвиток жирових клітин, При цьому вони також розщеплюють ліпіди і жир.

Читайте також:  Ніч перед телевізором може призвести до деменції

Джерело: МедікФорум