Імбир лікарський сприяє схудненню, допомагає боротися з мікробами та посилює імунітет організму. Такого висновку дійшли медики.

Лікар Олена Тихомирова, терапевт і дієтолог, розповіла, що в кореневищі імбиру масово містяться фітонциди, які мають освіжаючий та бактерицидний вплив на тіло людини. 1 кухоль чаю з цієї рослини, звичайно, не обов’язково стане ліками від застуд і всіх її типів, але здатна полегшити симптоми хвороби.

Ще в імбирі є капсаїцин – їдка речовина, яка має ефективний протимікробний вплив на організм, покращуючи кровопостачання слизових оболонок та мигдаликів людини, тому продукт може стати засобом профілактики для захворювання, яке стало хронічним.

Читайте також:  Картопля не сприяє ожирінню та діабету

Також корінь імбиру звичайного – криниця вітамінів і мікроелементів, у тому числі сприяють зміцненню імунітету порожнини рота. Олена Тихомирова пропонує спробувати пожувати маленький шматочок імбиру, щоб відчути гострий освіжаючий смак, який потім почне палити, і відчути, що прийом рослини посилює смакове сприйняття.

“Давно відомо, що імбир загострює всю гаму харчових вражень”, – додає лікар. Також прийом екстракту імбиру здатний прискорити метаболізм і запустити процес схуднення, але лише за умови дотримання людиною низькокалорійної дієти.