Вчені з США розповіли про продукти, які рекомендується вживати при боротьбі з безсонням. У список увійшли мигдаль, яблука, батат, індичка, журавлина, мускатний горіх.

Згідно з інформацією фонду сну, горіхи допомагають людям поліпшити сон за рахунок вмісту в них магнію, який викликає спокій. Даний корисний мінерал входить до складу мигдалю.

Він є одним з найважливіших інгредієнтів, що зустрічається в яблучному коблері і салатах з осіннього козячого сиру. В одній Унції горіха присутній 20% добової норми магнію.

Яблука є не тільки чудовим осіннім ласощами, а й їжею, що допомагає покращувати сон. Фрукти містять безліч вітаміну С, що допомагає зменшувати показники цукру в крові і АТ. Також корисний мікроелемент покращує дихання. Завдяки цьому людина може швидше заснути.

Читайте також:  Викрито обман: світ дізнався правду про вітамін D

Батат, який є солодкою картоплею, має прекрасні розслаблюючі якості, що допомагають добре спати. У ньому багато клітковини. Вона взаємопов’язана з “величезною кількістю часу, який людина проводить в стадії глибокого сну”.

В індичці міститься триптофан, що вважається незамінною амінокислотою, що має заспокійливу дію. У нього м’які седативні властивості, що поліпшують сон дорослих, які страждають від його порушень.

Кукурудза збагачена мелатоніном-гормоном, що виробляється шишкоподібною залозою. Найчастіше його приймають перорально ті, у кого спостерігається безсоння. Якщо вживати продукт людям, що страждають від неї, то можна поліпшити сон.

У журавлині багато вітаміну С, що допомагає налагодити нічний відпочинок. Експерти провели дослідження, в ході якого з’ясувалося, що знижений рівень вживання вітаміну С корелюється з поганим сном, а також провокує безсоння.

Читайте також:  Названо один небезпечний для сніданку продукт

Мускатний горіх є не тільки смачною спецією. Він теж допомагає покращувати сон. Мускат здатний знижувати артеріальний тиск, розслабляти кровоносні судини і благотворно впливати на настрій.