Симптоми є результатом того, що печінка настільки пошкоджена, що її не можна вилікувати.

Накопичення жиру може відбуватися з низки причин. Причиною може бути надмірне вживання алкоголю. Напій може регулювати процеси у печінці, змушуючи її накопичувати більше жиру, а чи не розщеплювати його.

Більшість людей страждають від форми, яка називається неалкогольною жировою хворобою печінки (НАЖХП), при цьому приблизно від 25 до 30 відсотків захворювань печінки пов’язані з неалкогольними причинами, такими як ожиріння, пише Express.

Коли жир продовжує накопичуватися в печінці при НАЖБП, він може викликати запалення органу. Коли це відбувається, діагноз переходить від НАЖБП до тяжчого стану, що називається НАСГ (неалкогольний стеатогепатит).

Читайте також:  Що їла Єлизавета ІІ, щоб дожити до 96 років

Незважаючи на те, що ваша печінка запалена, на ранніх стадіях НАСГ у вас навряд чи з’являться симптоми. Але якщо НАСГ поєднується з цирозом, при якому печінка пошкоджується, можуть виникнути деякі фізичні симптоми, згідно Penn Medicine.

«Люди з НАСГ, які мають пошкодження печінки (цироз), можуть відчувати скупчення рідини та набряки в ногах і животі».

Це викликано підвищеним тиском у вені, через яку кров рухається через печінку, відомої як ворітна вена. Підвищення артеріального тиску у ворітній вені викликає накопичення рідини по всьому тілу, у тому числі в ногах, кісточках і животі.

Набряк ніг і кісточок відомий як набряк, тоді як набряк живота відомий як асцит. Асцит часто виглядає як пивний живіт, що іноді ускладнює його виявлення.

Читайте також:  Доступні банани допомагають зміцнити нервову систему