На ринку є тисячі добавок, і в більшості випадків буває важко знайти те, що дійсно підходить саме вам. Але прагнення до здорового серця не повинно бути важким-існує ряд корисних добавок, які найкраще працюють в поєднанні зі здоровим харчуванням і регулярними фізичними вправами.

Волокно подорожника

Є докази того, що клітковина подорожника може допомогти знизити рівень холестерину при використанні з дієтою з низьким вмістом холестерину і насичених жирів.

Клітковина також корисна при використанні в поєднанні з дієтою і фізичними вправами для зниження ваги.

Омега-3 жирні кислоти

Поліненасичені жирні кислоти омега – 3 містяться в олії з деяких видів риби, горіхів та інших рослинних джерел. Ці жирні кислоти не виробляються організмом і повинні споживатися з їжею або у вигляді добавок.

Читайте також:  Чим загрожує високий холестерин: 7 небезпечних ускладнень

Високий рівень тригліцеридів може призвести до ішемічної хвороби серця, серцевих захворювань та інсульту.

Поліненасичені жирні кислоти омега-3, що використовуються разом з дієтою та фізичними вправами, допомагають знизити рівень тригліцеридів у крові.

Магній

Низький рівень магнію пов’язаний з факторами ризику серцево-судинних захворювань, такими як: високий кров’яний тиск, утворення артеріальних бляшок, кальцифікація м’яких тканин, холестерин і затвердіння артерій.

Магній буває в декількох формах, включаючи цитрат магнію, глюконат магнію, гідроксид магнію. Запитайте свого лікаря, який варіант найкраще підходить для ваших проблем.

Уникайте холіну

Надлишок холіну, важливого поживного речовини, що міститься в яйцях, м’ясі і молоці, може підвищити рівень виробленої бактеріями сполуки, званого N-оксидом триметиламіну (ТМАО), і схильність тромбоцитів до злипання і утворення згустків. Надмірне згортання крові може обмежувати і / або блокувати кровотік, що може викликати серцеві напади та інсульти.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News