ГоловнаНовини Здоров'я3 доводи на користь того, щоб включити в свій раціон магній

3 доводи на користь того, щоб включити в свій раціон магній

Можливо, в цей момент ти починаєш читати цю статтю і тебе переповнюють сумніви щодо того, чи варто включати магній в свій раціон.

Магній

Не хвилюйся. В нашій сьогоднішній статті ми постараємося докладно пояснити тобі, чому магній так важливий для нашого здоров’я.
Ймовірно, при здійсненні покупок ти не звертаєш увагу на те, які поживні речовини і в якій кількості містять обрані тобою продукти. Це стосується і магнію.

При цьому вплив цього мінералу на наш організм набагато ширший, аніж може здатися на перший погляд.

На жаль, розмови про користь магнію в наші дні досить рідкісні. Більше того, рідко хто говорить і пише про те, як важливо включати це речовина в свій раціон.

З іншого боку, не варто забувати про те, що в нашому розпорядженні є широкий асортимент продуктів, що містять магній. На жаль, багато людей не знають про це.

Куди частіше можна зустріти людей, яких хвилює, чи вживають вони достатню кількість заліза або кальцію. При цьому дефіцит магнію також є досить поширеною проблемою.

Так, згідно з даними ряду досліджень, вважається, що близько 48% населення США в тій або іншій мірі страждають дефіцитом цього важливого мінералу.

Читайте також:  Експерти назвали ознаки неякісної ковбаси

Що стосується доводів на користь магнію, то вони вельми різноманітні. При цьому необхідно зазначити, що цей мінерал і його сполуки в різній формі містяться у великій кількості продуктів, як і натуральних, так і перероблених.

Сьогодні нам хотілося б представити тобі 3 найбільш вагомі доводи на користь цього мінералу, які дадуть тобі можливість серйозно задуматися про те, щоб включити магній в свій раціон. Від цього багато в чому буде залежати твоє здоров’я і самопочуття.

Магній полегшує засвоєння вітаміну D і допомагає при лікуванні широкого спектру захворювань. До останніх відносяться такі проблеми зі здоров’ям, як:

  • Фіброміалгія
  • Фібриляція передсердь
  • Діабет 2 типу
  • Передменструальний синдром
  • Серцево-судинні захворювання
  • Мігрень
  • Старіння

Це дійсно так. Регулярне вживання магнію здатне допомогти при лікуванні цих захворювань та має важливе значення для їх профілактики.
Отже, настав час ближче познайомитися з цим мінералом і дізнатися, чим саме він корисний для нашого здоров’я.

3 вагомі доводи на користь того, щоб включити магній в свій раціон

Магній

Здорова і збалансована дієта повинна включати в себе всі необхідні нашому організму мікроелементи. При цьому важливо уявляти, у яких саме мінералах найбільше потребує наше тіло. Можна сміливо стверджувати, що одним з найбільш необхідних мінералів є саме магній.

Читайте також:  Вчені знайшли спосіб лікування небезпечного раку

Магній бере участь у більшій кількості фізіологічних процесів людського організму, ніж фосфор, кальцій, залізо, цинк, кремній та калій.

Без магнію неможливо уявити собі формування кісток людського скелета і зубів.

1. Ідеальний для здоров’я кісток і зубів

зуби

Коли мова заходить про здоров’я зубів і кісток, ми часто замислюємося про кальції. Тим не менш, роль магнію у формуванні цих елементів людського тіла можна сміливо назвати ключовою. Справа в тому, що саме магній дозволяє кальцію затримуватися в нашому організмі, формуючи наші кістки і зуби.

Таким чином, нестача магнію неминуче призводить до дефіциту кальцію.

Коли нашому організму не вистачає магнію, підвищується ризик розвитку остеопорозу і карієсу.

Щоб цього не сталося, ми рекомендуємо тобі включити в свій раціон таку багату магнієм їжу, молочні продукти і фрукти з вітаміном D:

  • Абрикоси
  • Яблука
  • Гуава
2. Передменструальний синдром

Кожен з нас здатний уявити собі, наскільки сильно здатний затьмарити життя жінки передменструальний синдром.

Магній являє собою мінерал, здатний з’єднюватися з нашими гормонами і ефективно регулювати гормональний фон. Це дозволяє полегшити ряд симптомів передменструального синдрому, наприклад, біль і підвищену чутливість.

Читайте також:  Ознакою яких хвороб може бути постійне позіхання

Що стосується менструальних болів, то їх інтенсивність також можна помітно зменшити, вживаючи протягом попереднього настання менструації місяці багаті магнієм продукти.

3. Безсоння

Безсоння

Порушення сну представляють серйозну проблему для великої частини населення.

Існує велика кількість факторів, здатних вплинути на якість нашого сну. Одним з них є дефіцит магнію. Доведено, що нестача цього мінералу безпосередньо пов’язана з появою безсоння.

Гормон мелатонін також впливає на наш сон. Як тільки наш організм починає відчувати дефіцит магнію, у нас з’являються труднощі з засипанням і безсоння.

Таким чином, існує прямий зв’язок між кількістю цього мінералу і якістю нашого нічного відпочинку.

Підсумкові рекомендації

Пам’ятай про те, що ми завжди прагнемо поділитися з тобою найбільш корисними і слушними порадами, які дозволили б тобі уважно піклуватися про своє здоров’я і мати прекрасне самопочуття.

У зв’язку з цим необхідно ще раз відзначити, що користь магнію для нашого організму ні в кого не викликає сумнівів.

Тому ми рекомендуємо тобі регулярно вживати їжу, що містить велику кількість цього мінералу. Перед покупкою тих чи інших продуктів необхідно чітко уявляти собі, яку саме користь вони можуть принести твоєму здоров’ю.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News