Багато хто думає, що фрукти вважаються корисними тільки через вітаміни. Насправді їх склад нутрієнтів, здатних оздоровити організм, набагато різноманітніший і не обмежується тільки вітамінами. Те ж відноситься і до сухофруктів. Більш того, концентрація мікроелементів в них в силу відсутності вологи більш істотна.

За словами дієтологів, сухофрукти містять такі цінні для організму поживні речовини, як білки, вітаміни, мінерали і волокна. Фахівці відзначають, що вживання сухофруктів допомагає зменшувати кількість спожитої за день шкідливої їжі, – це додатково покращує здоров’я.

Які сухофрукти експерти оцінюють як особливо багаті оздоровчими властивостями? Такими, наприклад, вони вважають чорнослив – цей продукт ідеальний для заповнення енергії, необхідної тілу. Крім того, в чорносливі багато мінеральних речовин, особливо калію, що сприяє зниженню підвищеного артеріального тиску.

Інший сухофрукт, сушений інжир, ефективний для зміцнення імунної системи і більш активного травлення. Вчені настійно радять вживати сушений інжир в якості профілактики захворювань легенів.

Родзинки рекомендується вживати при недокрів’ї – він активізує виробництво гемоглобіну і еритроцитів. Завдяки комплексному складу мінералів, ферментів і вітамінів родзинки виявляться особливо корисними в сезон захворювань, так як стимулюють організм більш старанніше працювати над створенням додаткового рівня захисту від патогенів.

Раніше ми писали про те, який фрукт рекомендується вченими для щоденного вживання людям з гіпертонією.

Джерело: МедікФорум