Дослідження переконливо доводять необхідність заміни простих вуглеводів на складні.

Зір, без сумніву, є одним із найцінніших органів чуття. На жаль, те, що ви вводите у своє тіло, може поставити під загрозу це цінне майно. Лікар попереджає, що три популярні групи продуктів харчування можуть спричинити втрату зору.

Люди часто дивують, наскільки дієта може вплинути на зір, пише Express.

Між щільним робочим графіком та спробами трохи відпочити на вихідних ви можете віддати перевагу швидкому, а не здоровому, коли справа доходить до складання списку продуктів.

Деякі популярні продукти можуть бути не такими приємними для очей.

«Існує безліч зв’язків між тим, що ви їсте та п’єте, і тим, як швидко погіршується ваш зір».

Прості вуглеводи

Від молока до пасти, прості вуглеводи приховані у багатьох популярних стравах.

Прості вуглеводи були пов’язані з вищим ризиком вікової дегенерації жовтої плями, яка потенційно може призвести до втрати зору. Особливо це стосується людей із діабетом.

Причина, через яку ці смачні, але небезпечні продукти можуть наражати на ризик ваші очі, полягає в тому, що вони перетравлюються занадто швидко, викликаючи сплеск рівня цукру в крові.

Цукор

Також класифікований як вуглевод, цукор може бути таким же обтяжливим для ваших очей, якщо ви їсте надто багато.

«Цукор, а також солодкі напої підвищують ризик діабетичної ретинопатії, яка, якщо її не контролювати, може призвести до відшарування сітківки та втрати зору», — додав лікар.

М’ясо

Хоча м’ясо є відмінним джерелом білка, оброблені та сирі версії можуть завдати більше шкоди, ніж користі.

За переробленим м’ясом також варто стежити, оскільки воно містить велику кількість солі, яка може спричинити пов’язану з гіпертонією ретинопатію – захворювання сітківки (задня частина ока).