Однією з найпоширеніших звичок, руйнівних для здоров’я людей, є пристрасть до продуктів та напоїв, що містять цукор.

Споживання цукру. При надлишку цукру в раціоні для людини підвищується ризик зіткнутися з хворобами судин і серця – ось чому звичка щодня їсти солодощі та інші цукрозміщувальні продукти входить до числа тих, що непомітно руйнують здоров’я.

«Численні дослідження довели, що надмірне споживання цукру безпосередньо пов’язане з підвищеним ризиком інсульту та серцевого нападу», – констатували в інтерв’ю закордонні лікарі Френк Ху, Хічам Скалі та Чіка Анекве.

Малорухомість. Звичка багато сидіти, здійснювати мінімум рухів протягом дня здатна призвести до діабету та хвороб серця. За словами кардіолога Хічама Скалі, що більше людина сидить, то ймовірніше, що в організмі відбудеться підвищення рівня інсуліну, що сприятиме ожиренню.

Спокійне ставлення до жиру на животі. Багато людей абсолютно нормально сприймають свій «пивний» живіт і не намагаються з цим якось боротися – наприклад, не прагнуть робити вправи чи коригувати раціон.

«Наполегливе ігнорування вісцерального жиру на животі руйнує здоров’я – згідно з останніми дослідженнями, абдомінальне ожиріння пов’язане з ризиком захворіти на діабет, гіпертонію, астму, деменцію, деякі види раку», – попередили медики.

Причину вони вбачають у тому, що жир, присутній у животі, продукує речовини, що активують запалення, що зачіпає внутрішні органи.