Тепер, коли настав новий рік, всі хочуть перезавантажитися і відновити своє здорове харчування. Ці 3 продукти є одночасно смачними та корисними доповненнями до будь-якої січневої дієти.

Фахівці видання HuffPost виділили 3 продукти харчування, які стануть особливо популярні в 2020 році, оскільки довели свою ефективність в численних дослідженнях.

Бурі водорості (ламінарія)

«Бурі водорості містять багато мінеральних речовин, включаючи кальцій, магній, фосфор, калій та натрій», – говорить Стефані Сакс, кулінарний дієтолог і автор книги “Яку вилку ви їсте?”. – «У них також є мікроелементи, такі як хром, мідь, йод… що важливо відзначити, тому що це мікроелемент, який важливий для нормальної функції щитовидної залози».

Читайте також:  Чому може з'явитися раптова тяга до солоного

Ламінарія особливо багата фолієвою кислотою (вітамін B9), в ній мало калорій, вуглеводів і жиру.

Гриб Чага

Гриб Чага може діяти як противірусний засіб, знижувати рівень цукру в крові і зменшувати запалення.

Це паразитичний гриб, що зустрічається на деяких різновидах дерев. У нього довга історія в народній медицині – він підвищує імунітет, тому століттями використовувався в Китаї і Сибіру. Він також може запобігати раку – було виявлено, що Чага перешкоджає прогресуванню раку у лабораторних тварин.

Насіння гуньби

Головна корисна властивість – вона уповільнює всмоктування цукру, тому є природним засобом для боротьби з діабетом. Раніше годуючі матері використовували насіння для стимулювання виробництва молока. Відомо, що вона лікує проблеми з травленням, захворювання нирок, шкірні захворювання (наприклад, екзема).

Читайте також:  5 способів допомогти печінці бути здоровою