Індійські медики розповіли про користь арахісового масла, яке не тільки допомагає скинути зайву вагу, але і захищає від раку. Матеріал відповідного змісту опублікований в зарубіжному джерелі.

За словами фахівців, арахісове масло має в своєму складі чималу кількість ненасичених жирних кислот. Речовини борються з розвитком атеросклерозу, серцево-судинних хвороб. Одним з головних достоїнств продукту є зменшення ризику раку молочної залози при щоденному його вживанні однієї столової ложки.

Важливою умовою при цьому служить якісна сировина. Так як паста є відмінним джерелом білка і клітковини, вона допоможе довше відчувати почуття насичення, а значить, мова йде про схуднення. Однак слід враховувати, що помітного скидання ваги можна домогтися тільки при строгому контролі загальної калорійності раціону.

Арахісове масло містить бета-ситостерол, який важливий для підтримки імунітету, здоров’я і краси волосся, нормалізації рівня холестерину, він же допомагає знизити рівень стресу.

Антиоксиданти, залізо, магній, кальцій і вітамін С у складі в свою чергу компенсують нестачу цих елементів в організмі, що призводить до хорошого самопочуття, особливо це важливо в зимову пору року. Чоловікам продукт допоможе захиститися від збоїв в роботі передміхурової залози.