Американські експерти представили увазі 7 натуральних продуктів для омолодження шкіри. Користь полягає в тому, що вони сприяють виробленню колагену.

Фахівці з США радять перш за все є яєчний білок, який допомагає підтримати вироблення колагену за рахунок наявності в складі амінокислот. При цьому не варто відмовлятися від вживання продукту повністю, так як жовток забезпечує організм корисними жирами.

Часник не гірше справляється з поставленим завданням завдяки наявності сірки, що бере участь у виробництві фібрилярного білка. Додатково рослина насичує тіло ліпоєвої кислотою і таурином, які беруть участь у формуванні колагенових волокон.

Для омолодження варто налягати і на червоні овочі через вміст лікопіну – потужного протизапального антиоксиданту, що захищає шкіру від пошкоджень шляхом підвищення рівня колагену в крові. Окремо варто відзначити зниження факторів ризику хвороб серця, раку та інших хронічних захворювань, пов’язаних із запаленням і окисним пошкодженням.

Додали в список американські експерти і сою, яка веде боротьбу зі старінням шкіри, як і рибу, яка містить велику кількість Омега-3 жирних кислот, котрі беруть участь в процесах регенерації тканин. Кращими варіантами є тунець і лосось.

Мало кому відомо, що малина підвищує рівень колагену, тим самим покращуючи стан шкірного покриву, що також слід взяти до уваги. Ще одна рекомендація – вживання білого чаю, так як він сприяє відновленню клітинної структури шкіри, тому заслужено входить до складу багатьох засобів, що омолоджують.