Є три продукти, які слід скоротити, якщо здуття живота для вас.

Цибуля ріпчаста

Незважаючи на те, що цибуля вживається в невеликих кількостях, його основним джерелом харчування є фруктани, які представляють собою розчинні волокна, що викликають здуття живота. Деякі люди чутливі або непереносимі до інших сполук, що містяться в цибулі, особливо до сирого цибулі, що ще більше посилює симптоми здуття живота.

Боби

Коли люди думають про продукти, що викликають здуття живота, на думку часто приходять боби. Квасоля корисна, однак, якщо травлення у людини не на належному рівні, вона викличе сильне здуття живота.

Читайте також:  Чи може стрес довести до гіпертонії? Пояснює лікар

Одна з основних причин полягає в тому, що в бобах міститься неперетравлюваний цукор, тому в організмі виробляється додатковий газ, що викликає здуття живота.

Цвітна капуста

Цвітна капуста-один з поширених овочів, які можуть викликати проблеми з травленням. Вона містить вуглевод, званий рафіноза. В організмі людини не вистачає ферментів, необхідних для розщеплення рафінози, тому він проходить через шлунок і тонкий кишечник в неперетравленому вигляді.

Національна служба охорони Здоров’я Великобританії попереджає, що Вам слід скоротити вживання цих овочів. Вам також слід виключити газовані напої і пиво, які створюють газ в шлунку, якщо пити їх занадто швидко. Під час їжі ви повинні їсти повільно з закритим ротом, щоб не проковтнути повітря разом з їжею.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News