ГоловнаНовини Здоров'я3 трави, які допоможуть впоратися з безсонням

3 трави, які допоможуть впоратися з безсонням

Безсоння є однією з найпоширеніших проблем зі здоров’ям у світі. Одне дослідження показало, що від 30 до 35% опитаних хоча б раз в житті страждали хронічним безсонням. Трави для лікування розладів сну не працюють ідеально, але вони мають менше побічних ефектів і коштують недорого. Якщо проблеми зі сном не набули хронічну форму, коли потрібна медикаментозна терапія або психотерапія, спробуйте ці 3 трави, які заспокоять вас перед сном.

Трави

  • Хміль є одним з найстаріших трав для лікування безсоння. Є причини, з яких деякі люди п’ють пиво перед сном: або випити чашку чаю з хмелю, або безалкогольне пиво. Люди, які отримують хміль у вигляді “майже пива”, як правило, мають кращі результати. Хміль також корисний для полегшення нічних припливів при менопаузі.
  • Пасифлора є однією з переважних трав для зняття тривожності перед сном. Це трава, яка допоможе вам почувати себе краще і спокійніше.
  • Валеріана – найпопулярніша рослинна заспокійлива, яка використовувалася для лікування безсоння, принаймні, з часів римського імператора Валеріана, і, ймовірно, задовго до цього. Якщо вам не подобається запах чаю або настоянки, ви можете приймати рослину у вигляді таблеток або капсул. Дослідження показують, що валеріана підвищує стимуляцію гормону росту під час сну у професійних спортсменів. Вона працює сама по собі або з іншими методами лікування для зменшення тривоги.
Читайте також:  Вчені назвали основний спосіб досягти довголіття

Також варто спробувати комбінувати ці трави між собою, щоб отримати оптимальний результат.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News