ГоловнаНовини Здоров'яСписок інгредієнтів, через які йде неконтрольований набір ваги

Список інгредієнтів, через які йде неконтрольований набір ваги

Зарубіжні експерти перерахували продукти і інгредієнти в їжі, які можуть спровокувати неконтрольоване і незрозуміле збільшення ваги.

Молоко

Так, рапсова олія не тільки призводить до появи зайвих кілограмів, але і погано позначається на роботі мозку, вважають вчені. Велика частина ріпаку, вирощеного в США і Канаді, сьогодні генетично модифікована для стійкості до деяких гербіцидів.

Також фахівці радять побоюватися штучних підсолоджувачів – аспартама і сукралози, оскільки вони «набагато солодше цукру».

На фігуру і роботу кишечника погано впливає глютен (або клейковина) – група білків, які зустрічаються в насінні злакових рослин. Глютен широко використовується в соусах (наприклад, в майонезі) в якості сполучного елемента. Його дослідники назвали «харчовим клеєм», який заважає нормальній роботі кишечника і може викликати запори.

Читайте також:  Дешевий овоч знижує ризик смерті від різних причин

Глутамат натрію (популярна харчова добавка E621 або «підсилювач смаку») робить їжу «смачнішою», що сприяє збільшенню кількості з’їденого. Добавка стимулює смакові рецептори, і людина, замість почуття насичення, починає відчувати голод.

У список потрапило оброблене коров’яче молоко і продукти з нього. Справа в тому, зазначають вчені, що природою молоко призначене для вироблення у телят жирового прошарку, і таким же чином воно діє на організм людини.

За даними Всесвітнього фонду досліджень раку (WCRF), ожиріння веде до розвитку раку шлунка, провокує рак грудей, матки, печінки, простати і підшлункової залози. Крім того, надмірна вага може стати причиною цукрового діабету, захворювань серцево-судинної системи, органів травлення.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News