Упродовж поколінь люди намагалися знайти спосіб жити довше. Були випробувані різні методи та теорії, і деякі з них виявилися успішнішими, ніж інші. Недавнє дослідження припускає, що ключем може бути комбінація зміни того, що людина їсть, та відмови від їжі взагалі. За даними Університету Вісконсіна, ці дієтичні зміни можуть стати ключем до довголіття.

Професор Вальтер Лонго з Університету Вісконсіна каже, що дієта з високим вмістом рослинних вуглеводів, вживання меншої кількості білка та голодування – це три способи, якими людина може продовжити своє життя. Лонго називає свою техніку дієтою довголіття з акцентом не на схуднення, а на уповільнення старіння.

Дієта довголіття рекомендує людям отримувати 30 відсотків своїх щоденних калорій з корисних жирів, таких як горіхи, оливкова олія та риба.

Дієта є частиною зростаючої тенденції до заміни оброблених харчових продуктів на цілісні продукти та рослини на тлі досліджень, що передбачають, що перехід на рослинну дієту може додати 10 років до життя людини.

Професор Вальтер Лонго з Університету Вісконсіна каже, що дієта з високим вмістом рослинних вуглеводів, вживання меншої кількості білка та голодування – це три способи, якими людина може продовжити своє життя.

Лонго називає свою техніку дієтою довголіття з акцентом не на схуднення, а на уповільнення старіння. Дієта довголіття рекомендує людям отримувати 30 відсотків своїх щоденних калорій з корисних жирів, таких як горіхи, оливкова олія та риба.

Крім того, дієта є частиною зростаючої тенденції до заміни оброблених харчових продуктів на цілісні продукти та рослини на тлі досліджень, що передбачають, що перехід на рослинну дієту може додати 10 років до життя людини.