Нещодавно вчені виявили, що кетогенна дієта насправді шкодить організму. Зокрема, вона негативно впливає на рівень холестерину в крові та може сприяти розвитку серцево-судинних захворювань.

Кетогенна дієта відрізняється тим, що до її складу входить багато жирів. Це 70-80% раціону. Вважається, що вона допомагає швидко скинути вагу, але насправді вона лише шкодить здоров’ю, пише Daily Express.

У дослідженні, результати якого були представлені на щорічній науковій сесії ACC, продемонструвало, що дієта з низьким вмістом вуглеводів та високим вмістом жирів у порівнянні зі стандартною підвищує майже вдвічі ризик розвитку хвороб серця.

Кетодієта може включати дуже багато насичених жирів і при цьому мало розчинної клітковини. І це погано позначається на рівні холестерину та аполіпопротеїну А.

Щоб уникнути небезпечного підвищення холестерину за такої дієті, потрібно зосередитися інших аспектах життя. Зокрема, на регулярній фізичній активності, контролі кількості порцій, додаванні до раціону більшої кількості цільнозернових.