Занадто часто процес старіння розглядається з фаталістичної точки зору-люди просто змиряться з поганими наслідками для здоров’я, які часто виникають з віком. Однак, за словами Пітера Уорда, генерального директора і співзасновника Humanity, ви можете повністю змінити свій біологічний вік, мета якого – допомогти користувачам оптимізувати і домагатися позитивних результатів для здоров’я в міру їх старіння.

“Старіння є основною причиною захворювань у всьому світі, і хоча хронологічне старіння (час від народження) неминуче, біологічне старіння (ваш функціональний вік) – ні”, – пояснив він.

Отже, як можна змінити свій біологічний вік?

По-перше, ви повинні продовжувати рухатися

Читайте також:  Деякі зміни зі шкірою можуть вказувати на небезпечні захворювання

“Не можна заперечувати, що вправи корисні для нашого тіла і розуму, зберігаючи при цьому здоров’я наших сердець, оскільки вони качають кров по всьому тілу”.

По-друге, ви повинні споживати “суперпродукти, що кидають виклик віку”, – порадив пан Уорд.

“Ми постійно чуємо про суперпродукти, і всеосяжна користь для здоров’я від дієти веселки та зменшення споживання м’яса добре задокументована, і в результаті вони можуть допомогти продовжити термін вашого здоров’я (роки здорової та повної функціональності). життя) і тривалість життя”.

Чи є якісь особливі продукти, які можуть підтримувати процес старіння?

Пан Уорд звернув увагу на огляд, опублікований в журналі Elsevier, в якому вивчалася література про здатність ферментованих продуктів уповільнювати старіння і збільшувати тривалість життя. Огляд наводить ряд досліджень, які повідомляють про ряд переваг, пов’язаних із уповільненням старіння, від вживання ферментованих продуктів.

Читайте також:  Мед може вилікувати тяжке захворювання легень

Регульоване відновлення

“Найгірше, що ви можете зробити, намагаючись поліпшити загальний стан здоров’я та довголіття, – це знехтувати відновленням, оскільки це може спричинити надмірний рівень втоми або травм”, – пояснив пан Уорд.

Як він пояснив, сон і уважність-життєво важливі способи відновити сили і відновити сили.