33 роки – це найкращий вік для втілення життєвих завдань. Нове дослідження показало, в якому віці наші амбіції досягають свого піку.

Можливо люди, котрі вже відзначили 40-річний ювілей з цим не погодяться, але максимум своїх амбіцій і бажань людина відчуває в 33 роки. У цьому віці ми буваємо найбільш мотивованими і спрямованими до досягнення поставлених цілей, оскільки наші кар’єри розвиваються, і міцне здоров’я цьому допомагає. У 33 людина найбільш впевнена в собі, володіє максимальним рівнем енергії і позитивним поглядом на життя, як показало опитування за участю 2 000 жителів Великобританії.

Встановлено, що люди зазвичай мають чотири ключові цілі в житті, і до найбільш поширених відноситься заощадження грошей, здорове харчування і хороша фізична форма. До числа пріоритетів відносять пошук часу для відпочинку або читання і вживання великої кількості води. Найзначнішою перешкодою на шляху до досягнення успіху у вигляді тих самих грошей учасники опитування назвали лінь. У зв’язку з цим психологи знову звертаються із закликом до людей ставити реалістичні завдання в житті, щоб потім не стикатися з розчаруванням, здатним перетекти в депресію.

Наприклад, якщо людина не займалася бігом, то краще поставити перед собою мету навчитися пробігати 5 км протягом року, але не намагатися здолати марафонську дистанцію за цей же час. І як тільки ви навчитеся пробігати 5 км, то цю відстань можна плавно збільшувати і далі, адже досягнення мети забезпечить необхідну мотивацію. Про це повідомляє The Daily Mail.