Більшість жінок хочуть старіти красиво або, принаймні, не виглядати і не почуватися старшими, ніж є насправді. Звичайно, щось залежить від генетики, але правильний догляд та дисципліна теж багато означають. Деякі шкідливі звички можуть прискорити процес старіння, і краще уникати їх, щоб шкіра залишалася здоровою та сяючою.

Куріння

Поширеним побічним ефектом куріння є прискорення процесу старіння шкіри, що призводить до передчасної появи зморшок. Ця звичка призводить до пошкодження білків колагену та еластину шкіри, пише сайт News18. Відмова від куріння піде на користь як зовнішньому вигляду, а й загальному здоров’ю організму.

Вплив сонця

Частий вплив на шкіру ультрафіолетових променів може призвести до зниження еластичності шкіри, через що вона стає зморшкуватою та в’ялою. Також сонце сприяє появі пігментних плям на обличчі, руках та інших відкритих ділянках тіла. Перед виходом на вулицю влітку рекомендується наносити сонцезахисний крем.

Читайте також:  Чому не можна спати з мокрим волоссям: 3 аргументи від лікарів

Недостача сну

Після безсонної ночі під очима часто з’являються темні кола. Постійне недосипання загрожує іншими ознаками передчасного старіння. Людина повинна спати не менше семи годин на добу, щоб зберегти своє здоров’я та красу.

Зловживання алкоголем

Алкоголь також сприяє ранній появі зморшок. Він викликає зневоднення організму, а також позбавляє його вітаміну А, необхідного для підтримки пружності та молодості шкіри. Крім того спиртне сушить шкіру, роблячи її тьмяною та неживою.