Зміцнення імунітету, підвищення витривалості, поліпшення пам’яті – всьому цьому сприяють регулярні заняття спортом. А про те, яку користь тренування несуть для шкіри обличчя, розповіла дерматолог Марія Васильєва.

За словами експерта, тренування роблять позитивний вплив на стан шкіри, оскільки за рахунок прискорення обміну речовин і збільшення мікроциркуляції клітини насичуються киснем і звільняються від токсинів та інших шкідливих речовин, пише “Чемпіонат”. Наслідком регулярних тренувань стають зменшення набряків на обличчі і зникнення темних кіл під очима.

Крім того, під час тренувань шкіра розтягується і стає більш еластичною, в результаті чого розгладжуються дрібні зморшки на обличчі, говорить дерматолог. Також під час виконання фізичних вправ відбувається активне потовиділення, завдяки чому очищаються пори і виводяться з організму солі і продукти білкового обміну.

Читайте також:  Лікар розкриває «життєво важливу» частину ранкової рутини, яка дозволяє залишатися бадьорим протягом дня

Однак є ті, кому слід відмовитися від тренувань, попереджає Васильєва. Наприклад, заняття спортом протипоказані людям з діагнозом розацеа – хронічним шкірним захворюванням.