Радісна новина для любителів сиру: наука визнає його користь для здоров’я і настійно рекомендує харчуватися сиром у щоденному режимі. Ось 4 основні причини для того, щоб робити це.

Почнемо з того, що сир містить білки, які не тільки легко переробляються в організмі, але і являють собою безсумнівну користь для метаболічних процесів. Завдяки високому вмісту білків сир є потужним джерелом енергії для організму. Ось чому після відвідування спортзалу можна побалувати себе декількома шматочками сиру.

Вуглеводи потрібні нашому тілу для того, щоб генерувати енергію. Сир містить молочні вуглеводи, які розпадаються на глюкозу і цукор. Якщо ви відчуваєте якийсь занепад сил, то кілька шматочків сиру, безсумнівно, допоможуть вирішити цю проблему.

Сир заслужено відноситься до відмінних джерел “хорошого” жиру. Жирні кислоти Омега-3 позитивно впливають на нерви і функціонування мозку. Сир забезпечує організм необхідним йому «хорошим» холестерином для того, щоб наше тіло нормально працювало і захищалося від серцево-судинних хвороб.

Нарешті, сир багатий кальцієм, вітаміном В і вітамінним комплексом B, що сприяє адекватному поширенню кальцію по всьому організму. А це робить кістки більш міцними і здоровими. Ось чому сир рекомендують, серед іншого, зростаючим дітям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 НАЙКОРИСНІШИХ ВИДІВ СИРУ

СИР З ПЛІСНЯВОЮ: КОРИСТЬ І ШКОДА