При ряді захворювань і в різному віці манка, білий рис і гречка можуть тільки нашкодити здоров’ю людини.

Вчені розповіли, що їсти кашу безпечно не всім людям. При ряді захворювань і в різному віці каша з манки, білого рису і гречки може серйозно нашкодити здоров’ю.

Медики пояснили, що манна каша містить у своєму складі складний полімер мукополісахарид. Тому краще цю кашу повністю виключити з дитячого раціону, тому що юний організм просто не здатний повністю переварити продукт. Через це може порушитися робота кишечника: ворсинки на його внутрішній поверхні почнуть злипатися, а це призведе до уповільнення засвоєння корисних мікроелементів з їжі. Організм може перестати засвоювати кальцій – найважливіший мінерал, що впливає на фізичний ріст і розвиток скелету.

Людям, страждаючим гіпертонією, атеросклерозом і сечокам’яною хворобою медики не рекомендують їсти кашу з білого шліфованого рису. В такій каші міститься високий глікемічний індекс. Також рисову кашу можна їсти тим, хто часто страждає від закрепів. Білий рис протипоказаний і діабетикам. Він може спровокувати різкий стрибок глюкози в крові.

Гречану кашу фахівці забороняють їсти людям з хворими нирками і тим, хто страждає від зниженого тиску. Дієтологи вважають, що перераховані вище каші навряд чи допоможуть людині позбавитися від зайвої ваги, якщо вона буде їсти їх постійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАНА НАЙНЕБЕЗПЕЧНІША КАША ДЛЯ ШЛУНКА

Джерело: 7mednews